28.05.2022.

На шампионату Србије у категорији старијих дечака и девојчица одржаном 28.05.2022. у Шумицама од четири такмичара који су представљали наш клуб, троје је освојило медаље. Јакша Чабаркапа освојио је сребрну медаљу у категорији до 66кг, као и Наталија Савић, која је тај успех постигла у категорији до 44кг, као и Јања Воденичар која је освојила бронзану медаљу такође у категорији до 44кг.