26.09.2022.

6. Међународни турнир “Радомир Ковачевић – Џиги” 2022

6. Међународни турнир “Радомир Ковачевић – Џиги” 2022

У недељу је одржан 6. Међународни турнир “Радомир Ковачевић – Џиги” на којем су наши џудисти освојили 12 медаља. Бронзани су били Кепић Богдан, Качар Филип, Банђур Софија, Тодоровић Христина, Воденичар Јања и Тодоровић Анђела, док су сребрни били браћа Јакша и Александар Чабаркапа, Ратковић Душан, Нешовић Лазар као и Савић Наталија. Најсјајнијим одличјем награђен је Анастасов Андреј.

Сличне вести
Последње вести