meni zatvori meni

Trofej Beograda 2019

Trofej Beograda 2019 Jurakic Denis 1.mesto Elezović Bozo 1.mesto Jovanovic Tamara 1.mesto Ostojić Neda 3.mesto Simic Marko 3.mesto Tadić Tomo 3.mesto Petrović Tatjana 2.mesto Mrdaković Aljosa 1.mesto Vodenicar Janja 3.mesto Djerkovic Vukasin 3.mesto Pasic Milutin 5.mesto Stanojević Marko 5.mesto Cabarkapa …

pročitajte više

Trofej grada Pančeva 2019

Vodenicar Janja 3.mesto Cabarkapa Jaksa 3.mesto Janković Nemanja 3.mesto Radović Ivan 2.mesto Stojković Dara 2.mesto Stanojević Marko 2.mesto

pročitajte više

Medjunarodni turnir Mladost Evrope 2019 Nis

Cabarkapa Jaksa 1.mesto Vodenicar Janja 2.mesto

pročitajte više

Evropski kup u Zagrebu 2019

Na Evropskom kupu u Zagrebu u kategoriji 60kg gde je uzelo ucesce 74 takmicara Stosic Mateja osvojio je 2.mesto.

pročitajte više

Skolsko Prvenstvo Beograda 2019

Andjela Todorovic 1.mesto Suhanski Vanja 3.mesto Natalija Savic 3.mesto Petrovic Tatjana 1.mesto Petrovic Nenad 1.mesto Siljak Sladjan 2.mesto Cevizovic Uros 5.mesto Miletic Milica 1.mesto Djerkovic Vukasin 3.mesto David Varga 5.mesto Cabarkapa Jaksa 1.mesto Nikolic Sergej 3.mesto Militin Pasic5.mesto Jankovic Nemanja …

pročitajte više

Prvenstvo Srbije seniori 2019

Jovanovic Tamara 1.mesto Jurakic Denis 2.mesto Stosic Mateja 3.mest o Elezovic Bozo 3.mesto  

pročitajte više

Turnir grada Rume 2019

Nikolic Sergej 3.mesto Ratkovic Dusan 2.mesto Cabarkapa Aleksandar 2.mesto Bandjur Nikolina 1.mesto Cabarkapa Jaksa 1.mesto Mrdakovic Aljosa 1.mesto Avramov Lazar 1.mesto Petrovic Tatjana 3.mesto Radovic Ivan 2.mesto Stojkovic Dara 3.mesto Stanojevic Marko 5.mesto Pasic Milutin 5.mesto Djerkovic Vukasin 5.mesto Jankovic …

pročitajte više

Prvenstvo Beograda poletarci 2019

Vodenicar Janja 3.mesto Nikolic Mia 3.mesto Todorovic Andjela 3.mesto Markovic Dusan 3.mesto

pročitajte više

Prvenstvo Beograda seniori 2019

Stosic Mateja 1.mesto Raznatovic Jovan 5.mesto Elezovic Bozo 3.mesto Tadic Tomo 3.mesto Simic Marko 5.mesto

pročitajte više

Prvenstvo Srbije kadeti 2019

Markovic Kristina 3.mesto Bogojevic Natalija 5.mesto Bozanovic Emilija 5.mesto Ilic Vuk 5.mesto Paunovic Nikola 5.mesto

pročitajte više

Linkovi