TROFEJ GRADA SUBOTICE 2012

24/09/2012

U subotu 15.09.2012. godine u organizaciji judo kluba ,,Spartak” iz Subotice održan je njihov prvi turnir koji nije naišao na veliki odziv klubova iz Srbije koliko jeste na klubove iz Mađarske kojih je bilo najviše ali i klubova iz Rumunije i Hrvatske. Razlog tome je što se istovremeno održavao turnir u Đurđevu ali i turnir u Prokuplju. Mi smo se opredelili za Suboticu baš zato što smo znali da će biti dosta Mađarskih takmičara koji imaju odličnu školu judoa pogotovu u parteru. Osvojili smo ukupno 17 medalja od čega 13 zlatnih,3 srebrne i jednu bronzanu. Bili smo najuspešnija ekipa u konkurenciji mlađih pionira-pehar osvojio Simić Vladeta, zatim u starijim pionrima-pehar osvojio Zdravković Bojan. Naravno ekipa je bila najbolja u ukupnom plasmanu, a posebno bih izdvojio naše devojčice koje su briljirale.

Takmičarke ODŽK Beograd

Rezultate sa Trofeja Subotice možete preuzeti ovde>>>I TROFEJ GRADA SUBOTICE 2012