OMLADINSKI JUDO KLUB BEOGRAD NAJUSPEŠNIJI ZA MLAĐE UZRASNE KATEGORIJE U DRŽAVI ZA 2012. GODINU

08/02/2013

Iako zvanično nisu izašli rezultati u mlađim uzrasnim kategorijama ODŽK Beograd je zasigurno najuspešniji klub u Srbiji po ostvarenim rezultatima i u 2012.godini. Dokaz tome je da smo u konkurenciji poletaraca najbolja ekipa na prvenstvu Beograda pošto se u ovom uzrastu ne održava državno prvenstvo. U konkurenciji mlađih pionira na prvenstvu Srbije u Zrenjaninu smo zauzeli prvo mesto kao i na prvenstvu Srbije za starije pionire u Boru. Na kadetskom prvenstvu Srbije u Nišu smo osvojili najviše medalja.

Šampionska generacija

Na pomenutim takmičenjima i ostalim turnirima mladi romantičari su u prošloj godini osvojili ukupno 506 medalja od čega 253 zlatne, 116 srebrnih i 137 bronzanih kao i pehare za najbolju ekipu na većini turnira na kojima su nastupili!!!Najznačajnije medalje koje su osvojene prošle godine su:

-prvenstva Beograda-31 medalja (13,6,12)