OMLADINSKI DŽUDO KLUB BEOGRAD-MILE DRAGIĆ OSVOJIO ČETIRI MEDALJE NA SENIORSKOM PRVENSTVU SRBIJE

17/03/2014

Na seniorskom Prvenstvu Srbije koje se održalo 15.3.2014. godine u Nišu Omladinski džudo klub Beograd-Mile Dragić zabeležio je zapažene rezultate. Na ovom prvenstvu koje je maestralno organizovao džudo klub Kinezis iz Niša u sportskoj hali Čair, naš klub osvojio je četiri medalje i to 1 zlatna i 3 bronzane.

IMG_20140315_164922

Marko Vukićević u finalu

Mislim da smo napravili dobar rezultat na ovom prvenstvu Srbije, svakako bolji nego prošle godine. I to nam dokazuje da iz godine u godinu napredujemo i postižemo sve bolje rezultate. Posebno bih naglasio rezultat Marka Vukićevića koji je svojim rado i zalaganjem na treninzima uspeo da postane Seniorski prvak države. Bio je maestralan, siguran, smiren i naravno maksimalno pripremljen za ovo takmičenje, tako da ni rezultat nije izostao. Čestitam i ostalim takmičarima i takmičarkama na osvojenim medaljama i nadam se da će im ovo biti podstrek za dalje napredovanje i osvajanje još većih rezultata, rekao je trener Slaviša Nerandžić