ODŽK BEOGRAD NAJBOLJI NA PRVENSTVU SRBIJE ZA STARIJE PIONIRE

06/06/2012

U subotu 02.06.2012. godine u Boru u tehničkoj organizaciji istoimenog džudo kluba održano je prvenstvo države za starije pionire i pionirke. Organizacija turnira je bila na zavidnom nivou.Organizator je uložio sav svoj trud kako bi takmičenje prošlo u najboljem mogućem redu, počev od velike hale, novih strunjača, puštanja himne, odlične redarske službe i dodele prelepih pehara za pobednika u svakoj kategoriji.Ostaje žal samo što nisu dodeljivani trofeji za najbolje ekipe jer je ekipa Omladinskog džudo kluba Beograd i na ovom državnom prvenstvu bila prva za starije pionire i u ukupnom plasmanu sa osvojene 3 zlatne i 2 srebrne medalje. Učestvovalo je 154 takmičara iz 53 kluba a iza nas u ukupnom plasmanu našla se Slavija iz Novog Sada i ekipa Cementa iz Beočina sa po 2 zlatne medalje.

Simić Teodor, Obradović Jovana, Vojinović Mihajlo, Stefanović Dušan, trener Pejčić Slaviša i Jevtić Miloš

Trener našeg kluba Slaviša Pejčić  selektor reprezentacije Srbije  za starije pionire, na prvenstvu Balkana koje će se održati narednog meseca u Bugarskoj, pozvaće sve pobednike po kategorijama sa prvenstva Srbije. Selektorsko mesto još jednom dokazuje da je Slaviša Pejčić najbolji trener za mlađe uzrasne kategorije u Srbiji i da se od njega mnogo očekuje u budućnosti.