meni zatvori meni

Kalendar

KALENDAR TAKMIČENJA ZA 2015. GODINU

JANUAR

07  – 16.

Trening kamp – seniori

Mittersill                  AUT
17  – 18.

Afri.Open – seniori M+Ž

Tunis
25.

Turnir „Svetosavski“

Novi Sad

FEBRUAR

31.01-01.

Ev.Open –seniori  M+Ž

Sofia                            BUL
02 – 05.

Trening kamp- seniori

Spa                               BEL
07 – 08.

Turnir – Temerin 2015

Temerin
07.

Prvenstvo Regiona – seniori M+Ž

 
14.

Prvenstvo Regiona –  juniori M+Ž

 
14  – 15.

Ev.Open – seniori Ž

Oberwart                    AUT
14  – 15.

Ev.Open – seniori M

Roma                            ITA
14  – 15.

Ev.Kup- kadeti

Zagreb                         CRO
16  – 18.

Trening kamp- kadeti

Zagreb                         CRO
20  – 22.

Grand prix – seniori

Dizeldorf                    GER
21.

Prvenstvo Regiona- kadeti  M+Ž

 
21  – 22.

Ev.Kup kadeti  M+Ž

Follonica                      ITA
23  – 26.

Trening kamp – seniori

Dizeldorf                    GER
28  – 01.3.

Ev.Open – seniori   Ž

Prague                         CZE
28  – 01.3.

Ev.Open  seniori  M

Warsaw                       POL
27.

Međuopstinsko školsko  takmičenje

 
28. 

PRVENSTVO SRBIJE – JUNIORI

 

MART

01.

Turnir  „Turija 2015“

Turija
07 08.

Panamerika Open- seniori   M-Ž

                                   CHI
07 – 08.

Ev.kup – Seniori –

Zurich                            SUI
07.

PRVENSTVO SRBIJE-SENIORI 

 
07 – 08.

Turnir „ 8. MART „

Zrenjanin
09 – 18.

Trening kamp

Nymburk                      CZE
07  08

Evropa kup – kadeti

Antalya                         TUR
14  15.

Evropa kup – juniori

Colmbra                       POR
09  11.

Trening kamp – kadeti

Antalya                         TUR
13  15.

EJU kata seminar Rome

Rome                             ITA
14  15.

Africa Open – seniori   M +Ž

                                MAR
14  15.

Panameria Open – seniori   M+Ž

                                 URU
14  15.

Ev.kup –kadeti

Fuengirola                     ESP
14  15.

Turnir  – „ KLISA“

Novi Sad
16  18.

Trening kamp – kadeti

Fuengirola                     ESP
16  19.

Trening kamp – juniori

Colmbra POR
20  22.

Grand Prix seniori

Tbilisi                           GEO
20.

Regionalno školsko prvenstvo

 
21.

PRVENSTVO SRBIJE- KADET

 
21  22.

Panamerica Open seniori   M+Ž

                                ARG
21  22.

Ev.kup- seniori Sarajevo

Sarajevo                        BIH
21.

Turnir „Mladost  Evrope“

Niš
22.

Turnir Novi Sad

 
27  29.

Grand Prix

Samsun                         TUR
28  29.

Ev.kup – juniori

Lignano                         ITA
28.

Memorijalni Turnir „Dragan Ciganović-Ciga“

Kikinda
29.

Turnir „Trofej grada Pančeva“

Pančevo
30  01.4.

Trening kamp – juniori

Lignano                         ITA

APRIL

31.03–04.

Trening kamp – seniori

Tata                             HUN
04.

Kup „Novog Beograda“

Beograd
04.

Memorijalni Turnir „Nenad Cvetkovic –Cvele“

Niš
04  – 05.

Evropa kup  – kadeti

Tver                            RUS
04  – 05.

Evropa kup juniori

Athens                         GRE
06  – 09.

Trening kamp juniori

Athens                         GRE
06  – 08.

Trening kamp – kadeti

Tver                              RUS
08  – 11.

Trening kamp „ KIKINDA“

Kikinda
09  – 12.

EVROPSKI ŠAMPIONAT – SENIORI

Glazgow                      GRB
11  – 12.

Evropa kup- kadeti

Teplice                          CZE
19.

ŠKOLSKO Prvenstvo Srbije

 
12.

Turnir „MEDIJANA KUP“

Niš
13  – 15.

Trening kamp – kadeti

Teplice                          CZE
18  – 19.

Evropa kup – juniori

St.Peterburg               RUS
18. 

Memorijalni turnir „Vladan Petrovic“

Beograd
18.

Memorijalni turnir „Srđan Čolić“

Brus
20  – 23.

Trening kamp – juniori

San Peterburg            RUS
25.

Turnir „Trofej  Beograda“

Beograd
25.

Turnir „SREĆNO“

Bor

MAJ

01-03

Grand Prix

Zagreb                          CRO
02-03.

Evropa kup – kadeti

Berlin                          GER
08-10.

Grand Slam

Baku                           AZE
04-06.

Trening kamp – kadeti

Berlin                           GER
10 -11.

Evropa kup-kadeti

Teplice                                      CZE
09-10.

Evropa kup – juniori

Kaunas                                    LTU
09.

Prvenstvo regiona – st. pionira    

 
09.

STUDENTSKO  PRVENSTVO  SRBIJE

 
10- 11.

Evropa kup seniori

London                         GBR
12- 14.

Trening kamp kadeti

Teplice                          CZE
11- 13.

Trening kamp juniori

Kaunas                         LTU
11 – 13.

Trening kamp kadeti

Pitesti                           ROU
11-20.

Trening kamp seniori

Antalya                         TUR
14 -17.

Judo festival

Antaliya                       TUR
16 -17.

Evropa kup seniori

Orenburg                      RUS
23-24.

Evropski Šampionat Kate

Herstal                          BEL
23-24.

Evropa kup – juniori

La Coruna                     ESP
25-27.

Trening kamp – juniori

La Coruna                     ESP
23.

PRVENSTVO SRBIJE – ST.PIONIRI

 
28-31.

Evropski Šampionat – veterani

Balatonf                       HUN
30-31.

Ev. Open- seniori       M+Ž

Bucharest                     ROU
30-31.

Evropa kup – kadeti

Coimbra                       POR
30.

Prvenstvo Regiona-ml.pionira

 

JUN

01  – 03

Trening kamp-kadeti-Coimbra

Coimbra                      POR
06.

PRVENSTVO SRBIJE-ML.PIONIRI

 
06  – 07.

Ev.Open seniori    M+Ž

Minsk                           BLR
06  – 07.

Trening kamp juniori

Leibnitz                       AUT
06  – 07.

Evropa kup kadeti

Biel.Biala                     POL
07.

Memorijalni turnir „Branko Dragić“

Kanjiža
08  – 10.

Trening kamp juniori

Leibnitz                       AUT
08  – 10.

Trening kamp kadeti

Biel.Biala                     POL
08  – 17.

Trening kamp –seniori

Minsk                          BLR
12  – 14.

Grand Prix

Miami                          USA
13  – 14.

Evropa kup – seniori

Celje                             SLO
14.

Turnir „ VUK OPEN“

Niš
20  –  21.

Grand Prix

Budapest                   HUN
20  –  21.

Kup „Srebrno Jezero“

Veliko Gradište
25  –  26.

Evropske Igre seniori

Baku                             AZE
27  –  28.

Panamerica Open seniori    M+Ž

San Salv                       ESA

JUL

02  –  05.

EVROPSKI ŠAMPIONAT-kad.-Sofia

Sofia                        BUL
03  –  10.

Trening kamp – seniori

Casteldelfe                  ESP
03  –  05.

Grand Prix

Ulaanbaatar              MGL
03  –  14.

UNIVERZIJADA- Gwangju

Gwangju                KOR
11  –  12.

Evropa kup – seniori

London                       GBR
11  –  12.

Evropa kup – juniori

Paks                            HUN
18 –  19.

Evropa kup – seniori

Sindelfingen              GER
13  –  16.

Trening kamp

Paks                            HUN
20  –  23.

Trening kamp – seniori

Sindelfingen              GER
18  –  19.

Evropa kup – juniori

Wroclaw                      POL
18  –  19.

Grand Slam

Tyumen                        RUS
20  –  22.

Trening kamp

Moscow                       RUS
20  –  23.

Trening kamp – juniori

Wroclaw                      POL
23-02.08.

Trening kamp-seniori

Sochi                            RUS
25  –  26.

Evropa kup – juniori

Prague                          CZE
25  –  26.

Azia Open-senioriM+Ž

Taipei                           TPE
27 –  30.

Trening kamp – juniori

Nymburk                      CZE
28  –  31.

EYOF –   Tbilisi

Tbilisi                      GEO

AVGUST

01  –  02.

Evropa kup – juniori

Berlin                            GER
02  –  08.

Trening kamp „OLIMP“

Beograd
03  –  06.

Trening kamp – juniori-Berlin

Berlin                            GER
06  – 09.

SVETSKI  ŠAMPIONAT – KADETI

Sarajevo                   BIH
17  –  21.

Trening kamp „KANJIŽA“

Kanjiža
24  –  30.

SVETSKI ŠAMPIONAT – SENIORI  

Astana                         KAZ

SEPTEMBAR

05  –  06.

Evropa kup – seniori

Bratislava                     SVK
05.

Turnir „Euro – Liga“

Subotica
06.

Memorijalni turnir „Svetozar Mihailović –Draža“

Novi Sad
12  –  13.

Memorijalni turnir „Milić Rašović“

Beograd
19.

Turnir „Malih Šampiona“

Pančevo
17  –  20.

EVROPSKI  ŠAMPIONT-JUNIORI

TBC
25  –  27.

Grand Prix

Almaty                          KAZ
20  –  21.

Evropa kup – seniori

Tempere                        FIN
26  –  27.

Evropa kup – seniori

Belgrade                       SRB
26.

Turnir „Lačarak Open“

Laćarak
27  –  28.

Grand Prix – seniori

Almaty                          KAZ

OKTOBAR

01 – 03.

Grand Prix – seniori

Tashkent                       UZB
03 – 04.

Evropski kup – seniori

Tempere                         FIN
03.

OTVORENO PRVENSTVO  SRBIJE  do 23.god

 
03.

Memorijalni turnir „Željko Nikolić“

Bečej
10.

Turnir „Župa Kup“

Aleksandrovac
11 – 12.

Evropa Open   M – Ž

Tallin                              EST
10  – 11.

Evropa kup – seniori  Ž

Lisbon                           POR
10  – 11.

Evropa kup – seniori   M

Glasgow                        GBR
11.

Turnir „Trofej Beočina“

Beočin
11.

Turnir „ Žandarmerije“

Beograd
12  – 16.

Trening kamp – seniori

Roma                              ITA
17  – 18.

Grand Slam

Paris                              FRA
17  – 18.

Evropski kup – seniori

Dubrovnik                   CRO
19  – 22.

Trening kamp – seniori

Paris                              FRA
24  – 28.

SVETSKI ŠAMPIONAT-juniori

Abu Dhabi                    UAE
24  – 25.

Evropa kup – seniori

Helsingborg                SWE
24.

Turnir „Ruma Open“

Ruma
25.

Turnir „Kup Niške Banje“

Niška Banja
26  –  28.

Trening kamp – seniori

Helsinborg                  SWE
29  –  31.

Grand Slam

Abu Dhabi                   UAE

NOVEMBAR

01.

Turnir „Kup Sirmiuma“

Sremska Mitrovica
07  – 08.

Africa Open – seniori  M+Ž

Port Luis                    MRI
02  -06.

Trening kamp – seniori

Malaga                        ESP
07  – 08.

Evropa kup – seniori

Malaga                        ESP
07.

Turnir „Kup Kikinde“

Kikinda
13  – 15.

EVROPSKI ŠAMPIONAT  -23 godine

Tbc
13  – 14.

Okeania Open – seniori    M+Ž

AUS
14.

Turnir „Niš Naissus“

Niš
14.

Turnir „Kup Yamarashi“

Bački Jarak
21.

Međuopštinsko Školsko Prvenstvo –  kvalifikacija za 2016.god.

 
22  – 23.

Grand Prix – seniori

Qingdao                     CHN
22.

Memorijalni turnir „Svetislav Ivanović

ES

Beograd
 26 –28.

Grand Prix – seniori

Jeju                              KOR

DECEMBAR

04  – 06.

Grand Slam

Tokyo                         JPN
13.

Turnir „Kup Homolja“

Kučevo

___________________________________________________________

 

PDF1003

 

Kalendar takmičenja za 2014. godinu u PDF formatu (za štampu) možete videti i preuzeti ovde.


PDF1003

Kalendar takmičenja za 2013. godinu u PDF formatu (za štampu)  možete videti i preuzeti ovde.


PDF1003

Kalendar za 2012. godinu u PDF formatu (za štampu)  možete videti i preuzeti ovde.


Kalendar za 2011. godinu u PDF formatu možete videti i preuzeti ovde.

Kalendar za 2010. godinu u PDF formatu možete videti i preuzeti ovde.

Kompletan kalendar aktivnosti za 2009. godinu u PDF formatu možete videti i preuzeti ovde .

Kompletan kalendar aktivnosti za 2008. godinu u PDF formatu možete videti i preuzeti ovde.

Linkovi